Nakładki antypoślizgowe na buty

Nowy

 Aby bezpiecznie i pewnie chodzić po śliskich ścieżkach

Więcej szczegółów

68,99 zł

Więcej informacji

VERIGA City Track są łatwe do zastosowania. Wystarczy dopasować elastyczną strukturę do  buta.Każdy City Track wyposażony jest w 10 wzmocnionych szpikulców ze  stali stopowej.

Pasują zarówno na buty męskie i żeńskie. Nie nadają się jedynie do butów na wysokim obcasie. Jeden łańcuch pasuje do wielu rozmiarów butów, a wysokiej jakości gumki mocujące zapewniają bardzo długą żywotność.Niewielkie, bardzo lekkie opakowanie zmieści się w każdej kieszeni.VERIGA City Track jest idealnym wyborem do chodzenia po śniegu pod górę i z góry, po lodzie, piasku lub mokrej trawie. Zimą niezastąpione w mieście i w ogrodzie.
    VERIGA  to słoweński producent łańcuchów, który od momentu powstania w 1922 roku do dnia dzisiejszego cieszy się znakomitą  reputacją jednego ze światowych liderów w produkcji łańcuchów. Ofertą obejmują wszelkiego rodzaju  łańcuchy: dla rolnictwa, leśnictwa , a zwłaszcza wszelkiego rodzaju łańcuchy do wszystkich typów pojazdów i maszyn roboczych, a teraz też łańcuchy na  buty. 

   VERIGA City Track to łańcuchy antypoślizgowe na buty. Znakomity upominek zarówno dla osób starszych, które  z trudem pokonują śliskie ulice, ale także dla wszystkich miłośników zimowych spacerów.

 

Dostępne rozmiary:   -   M     (36-41) -   L      (39-46) 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: